Translate

wtorek, 21 października 2014

SEKS i WOJNA, czyli najpiękniejszy powstaniec w Donbasie
Ta wojna toczy się w nie tylko w Noworosji. Ta wojna toczy się także mediach. Ta wojna ma swoich celebrytów. Na tej wojnie liczy się również wygląd, a nawet atrakcyjność seksualna. Zdaniem zachodnich mediów, najpiękniejszy powstaniec Noworosji to Givi, dowódca batalionu Somalia walczący na lotnisku w Doniecku.

Żelazny Givi, co się kulom nie kłaniał

On jest seksowny jak diabli – piszą anglojęzyczni dziennikarze na temat komendanta wojsk powstańczych (dowódca Batalionu Somalia) walczących w Donbasie.

Mężczyzna używa pseudonimu Givi (naprawdę nazywa się Mikhail Tolstykh), ma 34 lata, pochodzi z Iłowajska, w latach 1998-2000 odbył służbę wojskową w armii ukraińskiej (był czołgistą), trenował boks i piłkę nożną, pracował w fabryce lin jako kierowca ładowarki. Jest wysoki, przystojny i nonszalancki jak gwiazdor filmowy. Ma w oczach coś takiego, co podoba się kobietom. Uwaga – jest kawalerem!  

W sieci zrobił się sławny w październiku 2014 r., zaraz po tym, jak udzielił wywiadu w czasie ostrzału rakiet Grad. Wszyscy jego żołnierze błyskawicznie uciekli do budynku, a on spokojnie stał i palił papierosa, potem zaś pokazywał odłamki pocisków, które spadły dosłownie parę metrów od niego. – Uważajcie, nie bierzcie ich do ręki, bo są gorące – ostrzegał. Ten filmik obejrzało w Internecie ponad 700 tysięcy osób.

Podziw wzbudziła nie tyle aparycja, ale przede wszystkim zimna krew powstańca. Jak się okazuje, Givi naprawdę nie dba o to, czy rakiety Grad fruwają w powietrzu, kiedy on rozmawia z dziennikarzami. Z tej przyczyny, rosyjscy internauci nazwali go „żelazny Givi”.

Graham Phillipps (z lewej), angielski dziennikarz pracujący dla Russia Today zrobił z nim wywiad, w którym pytał, czy może udostępnić numer telefonu powstańca jego wielbicielkom. Oto najciekawszy fragment:

Graham Philipps: Dostaję wiele wiadomości od dziewcząt, które chciałyby się z tobą spotkać. Co o tym myślisz?
Givi: To mi się podoba. Cóż w tym złego, że ludzie chcą się komunikować?
G. P.: Jak dziewczęta mogą skomunikować się z tobą? Czy mogę dać im twój numer telefonu?
G.: Oczywiście, podaj im mój numer.
Sierioża: Givi, może nie powinieneś?
G.: Sierioża, daj im mój numer.
G. P.: Dziewczyny modlą się za ciebie, martwią się o ciebie, chcą wyjść za ciebie za mąż.
Givi sięga po telefon i podaje swój numer.

W komentarzach pod artykułami na jego temat pojawiają się takie opinie: „u mnie w pracy była kłótnia na jego temat pomiędzy Gruzinem, a Osetyńcem, każdy udowadniał, że Givi to Gruzin lub Osetyniec”. Ktoś napisał: „Ja bym powiedział, że Givi to ruski Gruzin, bo ma gruzińską krew, ale ruskie serce”.

Givi sam mówi, że zawsze popierał Rosję, dlatego w ogóle zgłosił się na początku maja do armii Noworosji. Szanuje rosyjskich przywódców, to jest Putina i Miedwiediewa. Nigdy nie popierał polityki ukraińskiej, chociaż jest fanem ukrainskiego klubu piłkarskiego „Szachtjor” z Doniecka.  Brał udział w walkach w walkach w Iłowajsku, obecnie razem z legendarnym Motorolą dowodzi walkami o lotnisko w Doniecku. Jest skromny i nie uważa się za bohatera, twierdzi, że wszystkie jego wojenne działania to zasługa jego żołnierzy.

Givi to gruzińska forma imienia Jerzy (Georgij). Bibliografia:
1.      Givi (separatist) – hasło w Wikipedii (wersja angielska)
2.      Kaufman Sarah, „This Russian Commander Is a Hot Hottie”, Vocative 15.10.2014
3.      Valmary Simon, “Rebel coommander wages fight to the death for east Ukraine airport”, Bussines Insider, 11.10.2014

[Eng Subs] 10-10-14 Interview about Donetsk airport with ...

Givi and MLRS "Grad" shell strike. - YouTube[Eng Subs] Givi gives his number! Interview by Graham ...


Zdjęcia - Internet

6 komentarzy:

 1. A czemu szanowny agent nie pisze o bestialskich morderstwach popełnianych przez tego casanove? może agent zakochał się w tym urokliwym młodzieńcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten człowiek walczy o wolność Donbasu. Nie jest Casanovą. Agent nie zakochał się w nim, ale agentowi-kobiecie jest po prostu przyjemnie popatrzeć na tak urodziwego mężczyznę ;)))
   Givi jest przystojny jak aktor filmowy.

   Usuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Da85hV0J3l8 Proszę Was zobaczcie jak bardzo Ruska propaganda zniszczyła temu człowiekowi sposób myślenia. Naprawdę nie ma kogo gloryfikować!

  OdpowiedzUsuń
 3. Givi umie także tańczyć .
  https://www.youtube.com/watch?v=307LgGe1kz0

  OdpowiedzUsuń
 4. Justas do Aleksa: Widzę, że nie jestem sam:) A Ukrów i ich przydupasów w Polsce boli po pierwsze to, że dupę zlał im mechanik Giwi i ochroniarz Motorola, a po drugie to, że nie mają w tej wojnie swoich bohaterów - "bohaterska" 100-tysięczna armia, wspomagana przez banderowskie, amerykańskie i niestety także polskie bataliony (zdrajców) pierzchały przed oddziałami Somalii, uzbrojonymi w broń z demobilu i obdartymi niczym prawdziwi somalijscy piraci.
  Jebać hohłów i ich polskich przydupasów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bruneci o południowym typie urody zazwyczaj sa przystojni.

  OdpowiedzUsuń

Tu można coś pisać!